Безкоштовні дзвінки 0 (800) 33 96 26         

Корисні поради для зберігання

Залишаючи квартиру на тривалий час, важливо подбати про збереження речей. Адже речі, які довго лежать без діла, втрачають свою придатність набагато швидше. Приміщення не провітрюється, поверхні покриваються пилом, речі залежуються, можуть з’явитися шкідники, наприклад, міль, яка поїдає «смачний» текстиль.

Тому зберігання речей вимагає дотримання деяких правил, які допоможуть зберегти будинок в тому вигляді, в якому власник його покинув, а також не зіткнутися з необхідністю викидати речі відразу після приїзду. Кожна категорія домашніх предметів має свої умови зберігання. В першу чергу, варто приділити увагу техніці і текстилю (постільна білизна, одяг, килими).

Зберігання побутової техніки

«Цар» домашньої побутової техніки — це холодильник. першу чергу важливо вилучити з нього всі харчові продукти. Це стосується кухні в цілому — проведіть ревізію, щоб викинути всі залишки харчових продуктів, включаючи борошно, цукор, відкриті крупи. Інакше по приїзду, господарів чекають сюрпризи, це не тільки неприємні запахи, але також цвіль, бактерії та маленькі шкідники. Холодильник слід відключити від електроживлення, відкрити всі дверцята та дати йому повністю розморозитися. Потім слід ретельно вимити та насухо протерти техніку. Залишати холодильник потрібно в відключеному та відкритому стані.

Особливої уваги на час від’їзду вимагає і водогрійний бак. Воду потрібно злити, поверхні бачка вимити та насухо витерти. Не забудьте перекрити воду, щоб бачок не наповнювався.

Поради зі зберігання текстилю

Зберігання текстилю потребує особливої ​​підготовки. Тут потрібно дотримуватися таких правил:

  • весь текстиль перед зберіганням потрібно випрати, висушити іта бажано випрасувати;
  • одяг в шафах розвісити, використовуючи спеціальні чохли;
  • подбати про засоби від молі (спреї, саше для шаф);
  • постільну білизну краще зберігати в вакуумних пакетах — це захист від вицвітання, молі і пилу;
  • килими потрібно вибити від пилу, почистити, просушити та згорнути зовнішньою стороною всередину. Такі «рулетики» краще упакувати в текстильні чохли

Поради зі зберігання інших речей

Тимчасове зберігання деяких речей краще організувати в коробках. В першу чергу це речі, які не дуже легко очищаються від пилу, наприклад, книги та документи. Книги, покриті пилом, не тільки забруднюються, але й починають руйнуватися під впливом бактерій, які розмножуються. Також, негативним фактором для паперових виробів є сонячні промені. Складати книжки в коробки краще у вертикальному положенні, в такому, в якому вони стоять на полицях. Утрамбовувати видання не варто, краще залишити трохи вільного місця.

Якщо власники хочуть здавати квартиру в оренду на час свого від’їзду, то великій частині речей доведеться шукати нове місце. Надійнішим варіантом стане окремий бокс індивідуального зберігання, або міні склад в контейнері, що забезпечить всі умови для зберігання тієї чи іншої категорії речей. Вирішити питання швидко й ефективно допоможе сервіс зберігання речей Мінісклад24, який гарантує безпеку зберігання при найбюджетнішому варіанті для сім’ї.

Поділитися статтею

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
Share on pinterest
Pinterest

Написати коментар