Безкоштовні дзвінки 0 (800) 33 96 26         

Початок спільного життя

Коли ви з партнером вирішили облаштувати спільний побут — це новий рівень відносин. Ви добре знаєте один одного, ваші побачення проходять просто чудово, музичні смаки збігаються і кіно подобається однакове. Але наскільки ви готові до нового етапу? Чи насправді переїзд в спільне житло буде безболісним, або все ж таки доведеться зіткнутися з вибоїнами незвичного побуту?

2 в 1

Молоді люди, які жили самостійно, часто володіють одними і тими ж речами: холодильник, пральна машинка, мікрохвильова піч, праска і т.д. Звичайно, вам навряд чи знадобиться подвійний комплект речей — від чогось доведеться позбавлятися. Найкращим варіантом буде обрати ту техніку, яка новіша. Її гарантія все ще в силі, а зовнішній вигляд краще. Якщо ж ви віддали перевагу покупці нових меблів або електроніки замість старої, то притулок для старих помічників теж варто підшукати. Можна комусь віддати або продати все ще спритну кавоварку. Але якщо зовсім не хочеться розлучатися з роялем, який пройшов із вами всю музичну школу, його все ж таки варто зберегти.

При переїзді у вже мебльовану квартиру часто відбувається конфлікт: орендодавець не хоче нікуди вивозити старі меблі, а ви не хочете з цим миритися і бажаєте жити зі своїм комплектом. Цю проблему теж можна вирішити просто і без втрати самоконтролю. Просто орендуйте складський контейнер в компанії Мінісклад 24. Там і для дорогоцінного рояля знайдеться місце.

Загальний рахунок

Одним з найважливіших факторів спільного життя стає загальний бюджет. Хтось скидає все в один котел, щоб не ділити на «моє-твоє», але важливо залишати певну самостійність і свободу. Молоді пари все частіше відкривають загальний рахунок, з якого оплачуються регулярні обов’язкові платежі, такі як комунальні послуги та покупки в супермаркеті. Але при цьому у кожного залишається вільний запас грошей, які можна витрачати на свій розсуд.

Було б неймовірно прикро виявити на виписці з рахунку, що партнер запланував сюрприз на ваш день народження. Вся раптовість і радість відразу випарувалася б.

У світле майбутнє

Спільне проживання може показати, наскільки сильна ваша любов. Багато пар довгий час передчувають момент, коли зможуть назвати «будинком» спільне житло. А для того, щоб процес переїзду був легким і приємним, варто надати можливість професійному сервісу зберігання речей Мінісклад 24 подбати про ваші цінні речі.

У великому чи маленькому контейнері ваші надії і спогади будуть зберігатися найкращим чином.

Поділитися статтею

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
Share on pinterest
Pinterest

Написати коментар