Безкоштовні дзвінки 0 (800) 33 96 26         

Сезонне зберігання шин і дисків

Водії кожні пів року зіштовхуються з необхідністю зберігати літню або зимову гуму. Термін її служби в більшості випадків залежить від правильного використання та заощадження. Саме тому водії зацікавлені у виборі правильного місця без значних фінансових витрат. У цій статті розглянемо основні нюанси зберігання автошин в Києві.

Чому автошини потрібно ретельно зберігати?

Правильне зберігання в спеціалізованому приміщенні допоможе продовжити термін служби шин і використовувати їх ще кілька сезонів. А ось зневажливе ставлення до цього процесу може привести до стану непридатності вже після однієї зими або літа. Фінансові витрати на оренду міні складу будуть набагато нижчі, ніж придбання нового комплекту через кожні 6 місяців.

З цих причин досвідчені автовласники намагаються підійти до питання зберігання шин максимально об’єктивно. Якщо немає відповідного місця вдома або на дачі — віддають на спеціалізований склад. Між купівлею нового комплекту та оплатою за приміщення вибирають оренду. Намагаються завжди враховувати особливості зберігання.

Де найкраще зберігати автошини?

Автошини, на перший погляд, невибагливі в зберіганні. Здавалося б: всього лише гумовий виріб середнього розміру. Але насправді є багато особливостей в зберіганні автошин:

  • Ні в якому разі на шини не повинні потрапляти прямі промені сонця. Фіксоване положення при попаданні ультрафіолету сильно зношує гуму та робить її непридатною для подальшого використання;
  • Знаходження біля сильного джерела тепла зіпсує шину та не дасть скористатися нею повторно;
  • Взяття цілого складу під кілька шин — марна трата грошей. Краще звернутися за послугами зберігання до міні складу або організації з невеликими контейнерами, де платити потрібно тільки за використане місце.

В теорії, залишити автошини можна й у себе на балконі. Але тільки якщо він добре засклений та завішаний шторами або жалюзі. Можна залишити навіть в коморі, якщо шини не займуть весь вільний простір відразу. Відвезти можна і на дачу, якщо ділянка знаходиться під охороною. Або ж скористатися орендою комірки для зберігання на міні складі. Уважно прорахуйте витрати та ризики у всіх випадках, після чого виберіть оптимальний для себе варіант.

Як підготувати шини до зберігання?

Слід купити спеціальні чохли для зберігання, які дозволять надійно упакувати автошини. Найкраще перед безпосереднім зберіганням ретельно помити всю гумову оболонку, оскільки бруд прискорює старіння матеріалу. Не зайвим буде прибрати все з протектора: камінчики, саморізи, цвяхи та будь-які сторонні предмети. Проведіть повноцінний огляд, щоб побачити грижі або глибокі порізи, яких бути не повинно.

Сам контейнер для зберігання або інше приміщення потрібно перевірити на наявність сильних джерел тепла та попадання ультрафіолетових променів. Дощ та сніг також не повинні стикатися з матеріалом протягом усього терміну зберігання. Потрібно обов’язково мати цілодобовий доступ до приміщення та охорону на ділянці. За статистикою через неналежне зберігання автошини піддаються крадіжці в 30% випадків.

Особливості здачі на зберігання шин з дисками та без дисків

Ще одним нюансом зберігання автошин у сервісі зберігання речей або в господарському приміщенні на дачі є наявність дисків. Є 2 основних правила:

● З дисками автошини не можна ставити одну до одної боком, але можна підвішувати та зберігати баштою;

● Без дисків шини не можна складати баштою та підвішувати, оскільки це призведе до деформації та відсутності можливості вставити диск без зазорів. При цьому стоячи зберігати одну до одної боком можна.

Правильне сезонне зберігання шин — запорука тривалого користування та відсутності зношування гуми.

Поділитися статтею

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
Share on pinterest
Pinterest

Написати коментар